Lámpa Acid hátsó E-bike sárvédőre PRO (12V) fekete
7.990 Ft

Lámpa Acid hátsó E-bike sárvédőre PRO (12V) fekete

Elérhetőség: Mit jelent a raktárállapotnál megjelenő információ?

Raktáron:
A termék saját raktárunk készletéből elérhető.
Külső raktárban: Nagykereskedő partnerünk raktárkészletén. Rendelés esetén a kért termék(ek) érkezési idejéről értesítjük vásárlóinkat; rendeléstől számítva körülbelül 2-3 munkanap a beérkezés ideje.
Rendelhető: Nagykereskedő partnerünknél sincs készleten, de még rendelhető a gyártótól, hosszabb átfutási idővel. Rendelés esetén a kért termék(ek) érkezési idejéről értesítjük vásárlóinkat; rendeléstől számítva körülbelül 2 héttől 2 hónapig terjedhet az átfutási idő.
Előrendelhető: A termék gyártás alatt áll. Előrendelés esetén a beérkező mennyiségből kerül foglalásra a kért darabszám a vásárló nevére. Rendelés esetén a kért termék(ek) érkezési idejéről értesítjük vásárlóinkat; minimum 2 hónapos várakozási idővel.
Hívj telefonon +36 20 338 2184: A termék aktuális elérhetőségéről telefonon tudunk tájékoztatást adni.
Elfogyott/Kifutott: A termék nem elérhető, megszűnt.
Ⓧ Jelenleg nem elérhető
Gyártó: Cube
Cikkszám: VLB_93136
Várható szállítási díj: 989 Ft
7.990 Ft
Ingyenes első átvizsgálás

Ingyenes első átvizsgálás

Árgarancia Az M&M bikenál

Árgarancia Az M&M bikenál

0% THM Online Hitel

0% THM Online Hitel

Leírás és specifikációk

Egy erősfényű, megbízható hátsó lámpa elengedhetetlen a biztonságos közlekedéshez! Az ACID E-Bike Mudguard Rear Light PRO-E tisztán integrálódik a kompatibilis ACID sárvédőkkel, és helyettesíti a tartóadaptert. A maximális láthatóságot négy erős LED biztosítja, amelyek egy német közúti közlekedési szabályozás által jóváhagyott egységbe vannak burkolva. Tartalmaz egy 130 cm-es világítókábelt és a BES 2 csatlakozót a Bosch motorokhoz.

Jellemzők

  • E-Bike sárvédő hátsó lámpa 4 LED-del
  • StVZO (német közúti közlekedési szabályozás) által jóváhagyva
  • Kompatibilis a megfelelő tartóadapterrel rendelkező ACID sárvédőkkel
  • 130 cm-es világítókábel BES 2 csatlakozóval BOSCH meghajtóegységhez
  • Bemeneti feszültség 12 V (DC)
  • IP44 védettségi osztály
Típus Akkumlátoros

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!